Laniris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čistinka

Goto down

Čistinka Empty Čistinka

Odoslať  Anonymný St máj 27, 2009 1:48 am

Čistinka B631ea6bca484ff3a21240b0affc76fd

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Čistinka Empty Re: Čistinka

Odoslať  Anonymný St máj 27, 2009 1:52 am

*pride na cistinku a poobzera sa okolo seba av dialke uvidi svetlo,podide k nemu ale sveto ide z niakej jeskyne,podide este blissie a zrazu z jaskyne vybehne maly trpazlik a nieco si pre seba mrmle ale Michaelu si nevsima,ked prejde okolo mna a odide do lesa ja vojdem do jaskyne kde sa ozivaju zvuky*

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Čistinka Empty Re: Čistinka

Odoslať  Anonymný Ne január 03, 2010 2:50 am

*jaskynou sa ozývajú všeliaké zvuky akoby tam boli aj autá,aj motorky,aj lietadlá,aj lode,aj vlaky*HALÓÓÓÓÓ*zakričí do vnútra a zrazu všetko stíchne,zpoza rohu vybehne húf trpazlíkov a ked uvidia obra /Michaelu/ prudko zastavia a bežia späť*nebojte sa ma*povie po šepky ale jaskzňou sa to bzýva ja tak dost hlasno*

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Čistinka Empty Re: Čistinka

Odoslať  Anonymný Ne január 24, 2010 4:03 am

*prechadza jaskynou a musi sa dost krcit aby si nebuchla hlavu pred nou stale bezia trpazlici a tak ich radsej pomaly ale iste nesaleduje*pockajte na mna !*snazi sa to povedat co najtichsie a aj sa jej to podaria trpazlici zastavia a cele s trpazlikom velkym po moje stehno ostatny su mi po clenok *co si prajete mlada dama??*opyta sa dost ustrachane*kde som sa to dostala ? a ako sa vratim naspat?*opytam sa a zronene s sadnem na zem*neboj sa si v krajine Nebb....*zasenke sa*von sa dostanete max. za dva dni*vyvalim na neho svoje oci*aha*poviem a sadnem si na zem*a skor sa neda?*opyta sa a trpazlik smutne pokruti hacou*

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Čistinka Empty Re: Čistinka

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.